Παρακαλούνται οι συμμετέχοντες και συμμετέχουσες στο πρόγραμμα της Πρακτικής Άσκησης, να συμπληρώσουν το Απογραφικό Δελτίο Εισόδου Συμμετεχόντων ΕΚΤ (σε περίπτωση που δεν το έχουν ήδη κάνει) και το Απογραφικό Δελτίο Εξόδου Συμμετεχόντων ΕΚΤ, σύμφωνα με το μήνυμα που ακολουθεί (έχει σταλεί από την κ. Ανδριακοπούλου στους προσωπικούς σας λογαριασμούς – email). Σε περίπτωση που τα Δελτία δεν συμπληρωθούν, δεν πραγματοποείται η πληρωμή της Π.Α.

Αγαπητοί φοιτητές,

Στα πλαίσια συμμετοχής σας στην Πράξη “Πρακτική Άσκηση Πανεπιστημίου Πατρών” θα πρέπει να συμπληρώσετε το Απογραφικό Δελτίο Εισόδου Συμμετεχόντων ΕΚΤκαι το Απογραφικό Δελτίο Εξόδου Συμμετεχόντων ΕΚΤ

Τα δελτία αυτά θα πρέπει να συμπληρωθούν πριν φέρετε τα έντυπα της εντολής πληρωμής σας στον ΕΛΚΕ.

Όποιος/α από εσάς τα έχει συμπληρώσει δεν χρειάζεται να το κάνει πάλι.

Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας για οποιαδήποτε απορια.

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο σας,
Ειρήνη Ανδριακοπούλου
Επιτροπή Ερευνών Πανεπιστημίου Πατρών