Αγαπητοί Φοιτητές,

Σε συνέχεια της υπ’ αριθμ.732/10.11.2020 συνεδρίασης της Επιτροπής Ερευνών, βάσει της οποίας εγκρίθηκαν οι νέες διαδικασίες υποβολής και έγκρισης αιτημάτων οικονομικής ενίσχυσης των Επιστημονικών Φοιτητικών Ομάδων του Πανεπιστημίου Πατρών για το ακαδημαϊκό έτος 2019-2020, σας ενημερώνουμε ότι ανακοινώθηκαν οι διαδικασίες υποβολής και έγκρισης αιτημάτων οικονομικής ενίσχυσης Α’ εξαμήνου 2021 των Επιστημονικών Φοιτητικών Ομάδων του Πανεπιστημίου Πατρών.

Αφορούν σε αιτήματα για την κάλυψη δαπανών δράσεων / εκδηλώσεών σας στο πλαίσιο του εγκεκριμένου προϋπολογισμού του ΕΛΚΕ Πανεπιστημίου Πατρών για το έτος 2021.

Αιτήματα υποβάλλονται από την ημερομηνία δημοσίευσης της παρούσας ανακοίνωσης έως 20/02/2021

Δράσεις που διοργανώνονται από περισσότερες από μία ομάδες, το αίτημα και η ενίσχυση θα επιμερίζεται στη βάση του μέρους της δράσης που αντιστοιχεί σε κάθε ομάδα, προκειμένου να διασφαλιστεί ότι δεν χρηματοδοτείται διπλά η ίδια δράση.

Οι διαδικασίες καθώς και το Πρότυπο Έντυπο Αιτήματος αναρτώνται και στην επίσημη ιστοσελίδα της ΜΟΔΥ ΕΛΚΕ.

Ακολούθως θα βρείτε το Πρότυπο Έντυπο Αιτήματος καθώς και το διάγραμμα ροής των διαδικασιών.

Καθ. Π. Δημόπουλος

Αντιπρύτανης Έρευνας και Ανάπτυξης