Η είσοδος στην Ηλεκτρονική Γραμματεία γίνεται με τον κωδικό χρήστη που έχετε παραλάβει από τη Γραμματεία του Τμήματος και χρησιμοποιείται σε όλες της υπηρεσίες Τηλεματικής του Πανεπιστημίου Πατρών  (e-mail, e-class, ΕΥΔΟΞΟΣ κλπ).

ΠΡΟΣΟΧΗ:

Οι φοιτητές οφείλουν να δηλώσουν τα 6 (έξι) μαθήματα του εξαμήνου που φοιτούν και άλλα 6 (έξι) το πολύ μαθήματα που χρωστούν από παλαιότερα εξάμηνα.
Οι φοιτητές που βρίσκονται από το 9ο εξάμηνο και άνω, μπορούν να δηλώσουν μέχρι 12 μαθήματα εαρινών εξαμήνων.
Σε περίπτωση που κάποιος δεν έχει δηλώσει μάθημα δεν θα μπορεί να εξεταστεί σε αυτό (δεν θα λάβει βαθμολογία).
ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.