2015: η ‘τάξη’ της Πρόσληψης του «Αρχαίου Ελληνικού Δράματος» της Ε. Καρακάντζα. Μόλις έχουμε τελειώσει την ανάλυση του Οιδίποδα Τυράννου και της ‘Στρέλλας’ του Πάνου Κούτρα. Όλες και όλοι χαμογελούν πλατιά.
Home/Το Τμήμα/Σελίδα των Αποφοίτων μας/2015: η ‘τάξη’ της Πρόσληψης του «Αρχαίου Ελληνικού Δράματος» της Ε. Καρακάντζα. Μόλις έχουμε τελειώσει την ανάλυση του Οιδίποδα Τυράννου και της ‘Στρέλλας’ του Πάνου Κούτρα. Όλες και όλοι χαμογελούν πλατιά.
2015: η ‘τάξη’ της Πρόσληψης του «Αρχαίου Ελληνικού Δράματος» της Ε. Καρακάντζα. Μόλις έχουμε τελειώσει την ανάλυση του Οιδίποδα Τυράννου και της ‘Στρέλλας’ του Πάνου Κούτρα. Όλες και όλοι χαμογελούν πλατιά.Ioannis Messinis2022-05-16T21:53:26+02:00