Γίνε κι εσύ Global Volunteer!

Η AIESEC PATRAS σου παρέχει αυτό το καλοκαίρι την ευκαιρία να κάνεις τη διαφορά!

Να συμμετάσχεις στο πρόγραμμα Global Volunteer! Σίγουρα θα αναρωτιέσαι τι είναι.

Πρόκειται για μία εμπειρία 6 εβδομάδων, όπου θα έχεις τη δυνατότητα να ταξιδέψεις στο εξωτερικό, να γνωρίσεις νέους από όλο τον κόσμο, να προσφέρεις στην τοπική κοινωνία αλλά ταυτόχρονα να ανακαλύψεις πτυχές του εαυτού σου καθώς και να αναπτύξεις κάποιες δεξιότητές!

Ένα από τα χιλιάδες προγράμματα στα οποία μπορείς να πάρεις μέρος

αυτή τη στιγμή είναι το εξής:

International semi-camps in Poland:

Δραστηριότητες στην κατασκήνωση με παιδιά διαφόρων ηλικιών με στόχο την ανάδειξη της κουλτούρας σου. Κατά αυτόν τον τρόπο μπορείς να αναπτύξεις τα public speaking, language, communication skills σου!

Και επειδή το βασικό χαρακτηριστικό του χρόνου είναι ότι δε γυρίζει πίσω, άδραξε την ευκαιρία που σου παρουσιάζεται και κάνε το βιογραφικό σου πιο ελκυστικό ώστε να βγεις αργότερα στην αγορά εργασίας έχοντας αυτό το πλεονέκτημα.

Αν θέλεις να μάθεις περισσότερα για το Global Volunteer και τις λεπτομέρειες του,

κάνε εδώ μία αίτηση ενδιαφέροντος

Μην αφήνεις τις μέρες να περνούν διότι τα προγράμματα κλείνουν τέλη Μαΐου!

AIESEC στο Πανεπιστήμιο Πατρών