ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΚΑΙ ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΑΣ

Είστε απόφοιτοι του Τμήματος Φιλολογίας του Πανεπιστημίου Πατρών; Θέλετε να κρατήσετε τους δεσμούς σας με το Τμήμα και τ@ς συμφοιτητ@ς σας; Σας απευθύνουμε ανοικτή πρόσκληση να εγγραφείτε στον Σύλλογο Αποφοίτων και να συμπληρώσετε την ηλεκτρονική φόρμα, όπου θα γράψετε την ‘ιστορία΄ σας, στον σύνδεσμο που ακολουθεί.

Θέλουμε να ακούσουμε και την δική σου ιστορία ή διάκριση! Εγγράψου ως απόφοιτος και στείλε μας την ιστορία σου ή τη διάκρισή σου για δημοσίευση στη στήλη!

Σε πρώτη φάση θα δείτε την ιστορία σας να φιγουράρει στον ιστότοπο του Πανεπιστημίου. Μετά, θα μπορούμε να σχεδιάζουμε δράσεις και συναντήσεις (διαδικτυακές προς το παρόν) για να κρατήσουμε την επαφή και να ισχυροποιήσουμε τους δεσμούς μας. Σας περιμένουμε!

Υπεύθυνη για τον Σύλλογο Αποφοίτων Τμήματος Φιλολογίας

Αναπληρώτρια Καθηγήτρια Ευφημία Καρακάντζα  karakantza@upatras.gr